Wyroby piekarnicze, pieczywo

To nieprawda, że będąc na diecie należy zrezygnować z pieczywa. Unikanie chleba to duży błąd. Zdrowe pieczywo stanowi bardzo ważny element diety odchudzającej. Właściwe odżywianie, jak również zdrowe odchudzanie polega na dostarczaniu odpowiednich składników odżywczych, z których wiele znajduje się właśnie w pieczywie. Pieczywo razowe czy pieczywo żytnie to doskonałe źródło błonnika pokarmowego, który nie tylko zapewnia uczucie sytości, ale także dba o właściwą pracę jelit. Zdrowe pieczywo nie tylko zaspokaja uczucie głodu, ale również dzięki zakwasowi – wspomaga trawienie.

Chcesz stracić na wadze? Nie unikaj pieczywa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz najzdrowsze pieczywo, które zadba o Twoje dobre samopoczucie, a jednocześnie smukłe kształty. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmuje ciemne pieczywo, które pomaga w utrzymaniu zgrabnej sylwetki i obniża poziom złego cholesterolu. Poza nim oferujemy również pieczywo pszenne, które jest lekkostrawne, a więc najbardziej odpowiednie dla osób z problemami związanymi z układem pokarmowym. W ofercie Kalibra znajdziesz również smaczne bułeczki pieczone na naturalnym zakwasie, mięciutkie croissanty, dzięki którym przygotujesz śniadanie w stylu francuskim oraz zdrowy i bardzo pożywny chleb wieloziarnisty.

Zdrowe pieczywo od Kalibra to świetna alternatywa dla produktów piekarniczych dostępnych w zwykłych marketach. Nasze pieczywo żytnie, pieczywo razowe oraz pieczywo wieloziarniste urozmaici codzienne posiłki, a jednocześnie pozwoli Ci zachować zgrabną sylwetkę. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą na zdrowe pieczywo, wybierz swoje ulubione i ciesz się jego smakiem każdego dnia!

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników